phone
Вийти

За тиждень Держгеокадастр виявив 343 порушення земельного законодавства

Серпень 27, 2021
За тиждень Держгеокадастр виявив 343 порушення земельного законодавства

З 16 по 20 серпня 2021 р. Управліннями з контролю за використанням та охороною земель, які діють у складі Головних управлінь Держгеокадастру в областях здійснено 453 заходи державного нагляду (контролю) за використанням та охороною земель.

Повідомляє пресслужба Держгеокадастру.

Так, за результатами було виявлено 343 порушення земельного законодавства, у тому числі заходів державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері використання та охорони земель.

За вказаний період нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу на суму у розмірі 3 329 095 грн, відшкодовано у добровільному порядку 757 835 грн.

Читайте також: В Україні започаткували Земельний штаб

До органів прокуратури, органів досудового слідства направлено 60 матеріалів про порушення вимог законодавства, у тому числі які містять ознаки злочинів.

Протягом вказаного періоду кращий результат по здійсненню заходу державного контролю виявився у Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області.

Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено 48 заходів державного нагляду, за результатами яких виявлено 23 порушення земельного законодавства і нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням загальною сумою 896 331 гривень.