phone
Вийти

Кабмін затвердив правила розробки робочих проєктів землеустрою

Лютий 03, 2022
Кабмін затвердив правила розробки робочих проєктів землеустрою

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про затвердження Правил розроблення робочих проєктів землеустрою». Розробкою постанови займалась Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

«Розробники документації із землеустрою отримали вичерпний перелік якісних і кількісних вимог, які мають застосовуватися до відповідних робочих проєктів», — зазначив Роман Лещенко, Міністр аграрної політики та продовольства України.

Робочий проєкт землеустрою має включати такі положення:

  • підставу для виконання робіт
  • характеристику об’єкта (місце розташування, площа, кадастровий номер (за наявності), цільове призначення, тощо)
  • мету розроблення робочого проєкту (визначення конкретних шляхів поліпшення с/г угідь та лісових земель)
  • вихідні дані для здійснення поліпшення сільськогосподарських угідь і лісових земель (нормативно-правові акти, наукові, технічні та інші документи).

Результатом виконаних робіт буде робочий проєкт землеустрою щодо поліпшення сільськогосподарських угідь і лісових земель.

«Документ передбачатиме заходи щодо організації території полів з виділенням робочих і технологічних ділянок, що забезпечують проведення диференційованого обробітку ґрунту і впровадження прогресивних технологій обробітку культур з урахуванням особливостей кожної земельної ділянки», — ідеться у повідомленні.