phone
Вийти

Держгеокадастр оцифрує матеріали Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель

Лютий 07, 2022
Держгеокадастр оцифрує матеріали Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель

За повідомленням Держгеокадастру, на сьогодні впроваджується оцифровування матеріалів Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

«Чинне законодавство передбачає переведення матеріалів фонду землеустрою та оцінки земель в електронну форму та передачу їх із районів до обласних управлінь Держгеокадастру. Це дозволить оперативно використовувати їх органами Держгеокадастру та державними реєстраторами.  Вартість оцифровування цих архівів попередньо оцінюється у 200,5 млн грн і на 2022 рік коштів на ці видатки в держбюджеті відсутні», — йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, до Держгеокадастру продовжують звертаються громади та органи місцевого самоврядування з проханням залишити архіви у розпорядженні районів.

«Враховуючи обставини, що склалися із фінансуванням оцифровування документів, громади за наявності вільних коштів у бюджеті мають змогу самостійно оцифрувати матеріали фонду землеустрою, залишивши собі електронні копії архівів для власного користування та надання якісних адміністративних послуг», — пояснили у Держгеокадастрі.

Оцифрування однієї одиниці документації коштує в середньому 24,45 грн. Перелік документації із землеустрою й оцінки земель розміщено за посиланням: https://land.gov.ua/derzhavnyi-fond-dokumentatsii-iz-zemleustroiu/.