phone
Вийти

Податок на землю: як в Україні оформити пільгу

Лютий 21, 2022
Податок на землю: як в Україні оформити пільгу

В Україні можна оформити пільгу на оплату податку на землю та нерухомість. Для цього потрібно подати певні документи разом із заявою.

Про це розповіли в Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

Органи місцевого самоврядування також мають право визначати перелік пільгових категорій населення, щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, чи земельної плати.

Ознайомитися із рішеннями самоврядних органів та перевірити, чи людина має право на пільгу, чи ні, можна на сайті відповідної територіальної громади. Адже для того, аби фахівці податкової служби краю, нараховуючи вищевказані податки, застосували пільгу, громадянам необхідно звернутися із відповідними заявами про застосування пільги до податкових інспекцій за місцем реєстрації.

Платникам слід знати, до заяви необхідно долучити відповідні документи, які підтверджують належність особи до пільгової категорії, принагідно (за потреби) громадяни можуть провести звірку нарахованих сум.

У податковій службі наголошують, що звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм.

Читайте також: ОТГ будуть зобов’язані кожні 5 років проводити інвентаризацію земель — законопроєкт №6401