phone
Вийти

Зеленський та голова Світового банку обговорили земельну реформу в Україні

Вересень 02, 2021
Зеленський та голова Світового банку обговорили земельну реформу в Україні

Під час робочого візиту до США Президент України Володимир Зеленський і Президент Групи Світового банку Девід Малпасс провели зустріч, в рамках якої обговорили земельну реформу в Україні.

Повідомляє пресслужба Офісу президента.

Під час зустрічі значну увагу було приділено прогресу, якого вдалося досягти протягом останніх років в Україні. Глава держави ознайомив делегацію Світового банку з реформами, які впроваджують в Україні. Зокрема було відзначено земельну реформу та розвиток аграрного сектору, який банк готовий максимально підтримувати. Володимир Зеленський запропонував Світовому банку долучитися до реалізації плану трансформації України.

Володимир Зеленський презентував план «зеленої» трансформації України та висловив сподівання на його підтримку з боку Світового банку.

«Хочемо діяти спільно з ЄС щодо Зеленого курсу, декарбонізації економіки, енергоефективності, адаптації до змін клімату», — зазначив Володимир Зеленський.

Крім того, президент України відзначив готовність держави брати активну участь у підготовці нової Стратегії партнерства з установами Світового банку на 2022-2026 рр.